Persons under 21 years of age are not allowed to gamble on remote gambling a category devices. Persons under 18 years of age are not allowed to gamble. warning: irresponsible gambling can become a serious addiction

243 Kristaliniai vaisiai (243 CRYSTAL FRUITS)

243 „Kristaliniai vaisiai“ yra patobulintas penkių būgnų klasikinis vaisių lošimo automatas, siūlantis fantastiškas išmokas. Žaidime yra penkios laimėjimo eilutės, kurių laimėjimai išmokami iš kairės į dešinę, ir aštuoni paprastieji simboliai su skirtingais išmokos lygiais, tai reiškia, kad norint laimėti, vienoje eilutėje iš eilės, pradedant nuo kairiausios padėties, turi išsidėstyti trys ar daugiau simbolių.

Galite pasirinkti sumą, kurią norite statyti ant 5 fiksuotų laimėjimo eilučių (trumpiau tariant, eilučių). Būgnų sukimui galite naudoti mygtukus „Spin“ (Sukti) arba „Bet Max“ (Didžiausias statymas).

243 Vaizdo lošimo automatas „Kristaliniai vaisiai“ papildytas specialiu „Wild“ simboliu, kuris aktyvina 243 laimėjimo eilutes ir įjungia funkciją 243 „Respin“ (Pakartotinas sukimas).

Winners live